Abracon LLC AMDLA2213Q-750MT
AMDLA2213Q-750MT
Part No.:
AMDLA2213Q-750MT
Datasheet:
AMDLA2213Q-750MT.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 11A 31.6 MOHM SMD