Abracon LLC AMDLA2213Q-820MT
AMDLA2213Q-820MT
Part No.:
AMDLA2213Q-820MT
Datasheet:
AMDLA2213Q-820MT.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 10A 34.2 MOHM SMD