Abracon LLC AMDLA2213S-220MT
AMDLA2213S-220MT
Part No.:
AMDLA2213S-220MT
Datasheet:
AMDLA2213S-220MT.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 18A 11 MOHM SMD