Abracon LLC AMDLA2213S-2R0MT
AMDLA2213S-2R0MT
Part No.:
AMDLA2213S-2R0MT
Datasheet:
AMDLA2213S-2R0MT.pdf
Description:
FIXED IND 2UH 54A 1.2 MOHM SMD