Abracon LLC AMDLA2213S-3R0MT
AMDLA2213S-3R0MT
Part No.:
AMDLA2213S-3R0MT
Datasheet:
AMDLA2213S-3R0MT.pdf
Description:
FIXED IND 3UH 48A 1.64 MOHM SMD