Abracon LLC ATCA-03-231M-H
ATCA-03-231M-H
Part No.:
ATCA-03-231M-H
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
ATCA-03-231M-H.pdf
Description:
FIXED IND 230UH 2A 108 MOHM TH