Abracon LLC ATCA-03-231M-V
ATCA-03-231M-V
Part No.:
ATCA-03-231M-V
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
ATCA-03-231M-V.pdf
Description:
FIXED IND 230UH 2A 108 MOHM TH