Abracon LLC ATCA-04-151M-H
ATCA-04-151M-H
Part No.:
ATCA-04-151M-H
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
ATCA-04-151M-H.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 5A 42 MOHM TH