Abracon LLC ATCA-04-271M-H
ATCA-04-271M-H
Part No.:
ATCA-04-271M-H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
ATCA-04-271M-H.pdf
Description:
FIXED IND 270UH 3A 81 MOHM TH