Abracon LLC ATCA-04-271M-V
ATCA-04-271M-V
Part No.:
ATCA-04-271M-V
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
ATCA-04-271M-V.pdf
Description:
FIXED IND 270UH 3A 81 MOHM TH