Abracon LLC ATCA-06-101M-V
ATCA-06-101M-V
Part No.:
ATCA-06-101M-V
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
ATCA-06-101M-V.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 4A 42 MOHM TH