Abracon LLC ATCA-06-820M-H
ATCA-06-820M-H
Part No.:
ATCA-06-820M-H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
ATCA-06-820M-H.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 5A 33 MOHM TH