Abracon LLC ATCA-06-820M-V
ATCA-06-820M-V
Part No.:
ATCA-06-820M-V
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
ATCA-06-820M-V.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 5A 33 MOHM TH