Triad Magnetics AX02-302R2-T
AX02-302R2-T
Part No.:
AX02-302R2-T
Manufacturer:
Triad Magnetics
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
AX02-302R2-T.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 12A 5.1 MOHM