Triad Magnetics AX97-40102
AX97-40102
Part No.:
AX97-40102
Manufacturer:
Triad Magnetics
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
AX97-40102.pdf
Description:
FIXED IND 1MH 650MA 1.45 OHM SMD