Eaton - Electronics Division CL0904-3-50TR-R
CL0904-3-50TR-R
Part No.:
CL0904-3-50TR-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CL0904-3-50TR-R.pdf
Description:
FIXED IND 50NH 80A 0.35 MOHM SMD