Eaton - Electronics Division CL1108-5-50TR-R
CL1108-5-50TR-R
Part No.:
CL1108-5-50TR-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CL1108-5-50TR-R.pdf
Description:
FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD