Eaton - Electronics Division CPL-3-50TR-R
CPL-3-50TR-R
Part No.:
CPL-3-50TR-R
Datasheet:
CPL-3-50TR-R.pdf
Description:
FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD