Eaton - Electronics Division CPL2-5-50TR-R
CPL2-5-50TR-R
Part No.:
CPL2-5-50TR-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CPL2-5-50TR-R.pdf
Description:
FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD