Eaton - Electronics Division CPLA-3-50TR-R
CPLA-3-50TR-R
Part No.:
CPLA-3-50TR-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CPLA-3-50TR-R.pdf
Description:
FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD