Eaton - Electronics Division CPLE-2-50TR-R
CPLE-2-50TR-R
Part No.:
CPLE-2-50TR-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CPLE-2-50TR-R.pdf
Description:
FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD