Eaton - Electronics Division CTX10-1-52-R
CTX10-1-52-R
Part No.:
CTX10-1-52-R
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
CTX10-1-52-R.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 2.4A 48.1 MOHM TH