Eaton - Electronics Division CTX10-10-52LP-R
CTX10-10-52LP-R
Part No.:
CTX10-10-52LP-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
CTX10-10-52LP-R.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 16.9A 5.1 MOHM TH