Eaton - Electronics Division CTX10-7-52M-R
CTX10-7-52M-R
Part No.:
CTX10-7-52M-R
Package:
Radial, Vertical, 4 Leads (Open)
Datasheet:
CTX10-7-52M-R.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 11.4A 8 MOHM TH