Eaton - Electronics Division CTX20-1-52LP-R
CTX20-1-52LP-R
Part No.:
CTX20-1-52LP-R
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
CTX20-1-52LP-R.pdf
Description:
FIXED IND 20UH 1.8A 82.9 MOHM TH