Eaton - Electronics Division CTX20-10-52-R
CTX20-10-52-R
Part No.:
CTX20-10-52-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
CTX20-10-52-R.pdf
Description:
FIXED IND 20UH 16A 7 MOHM TH