Eaton - Electronics Division CTX20-10-52LP-R
CTX20-10-52LP-R
Part No.:
CTX20-10-52LP-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
CTX20-10-52LP-R.pdf
Description:
FIXED IND 20UH 16A 7 MOHM TH