Eaton - Electronics Division CTX20-7-52-R
CTX20-7-52-R
Part No.:
CTX20-7-52-R
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
CTX20-7-52-R.pdf
Description:
FIXED IND 20UH 11.4A 11 MOHM TH