Eaton - Electronics Division CTX20-7-52LP-R
CTX20-7-52LP-R
Part No.:
CTX20-7-52LP-R
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
CTX20-7-52LP-R.pdf
Description:
FIXED IND 20UH 11.4A 11 MOHM TH