Eaton - Electronics Division CTX20-7-52M-R
CTX20-7-52M-R
Part No.:
CTX20-7-52M-R
Package:
Radial, Vertical, 4 Leads (Open)
Datasheet:
CTX20-7-52M-R.pdf
Description:
FIXED IND 20UH 11.4A 11 MOHM TH