Eaton - Electronics Division CTX500-2-52LP-R
CTX500-2-52LP-R
Part No.:
CTX500-2-52LP-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
CTX500-2-52LP-R.pdf
Description:
FIXED IND 500UH 3.1A 183 MOHM TH