Eaton - Electronics Division CTX500-2-52M-R
CTX500-2-52M-R
Part No.:
CTX500-2-52M-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical, 4 Leads (Open)
Datasheet:
CTX500-2-52M-R.pdf
Description:
FIXED IND 500UH 3.1A 183 MOHM TH