Eaton - Electronics Division CTX750-1-52-R
CTX750-1-52-R
Part No.:
CTX750-1-52-R
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
CTX750-1-52-R.pdf
Description:
FIXED IND 750UH 1.8A 434 MOHM TH