Eaton - Electronics Division CTX750-1-52LP-R
CTX750-1-52LP-R
Part No.:
CTX750-1-52LP-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
CTX750-1-52LP-R.pdf
Description:
FIXED IND 750UH 1.8A 434 MOHM TH