Eaton - Electronics Division CTX750-1-52M-R
CTX750-1-52M-R
Part No.:
CTX750-1-52M-R
Package:
Radial, Vertical, 4 Leads (Open)
Datasheet:
CTX750-1-52M-R.pdf
Description:
FIXED IND 750UH 1.8A 434 MOHM TH