Eaton - Electronics Division DRA127-1R5-R
DRA127-1R5-R
Part No.:
DRA127-1R5-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
DRA127-1R5-R.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 15.32A 2.7 MOHM