Eaton - Electronics Division DRAP127-102-R
DRAP127-102-R
Part No.:
DRAP127-102-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
DRAP127-102-R.pdf
Description:
FIXED IND 1MH 598MA 2.1 OHM SMD