Eaton - Electronics Division DRAP127-3R3-R
DRAP127-3R3-R
Part No.:
DRAP127-3R3-R
Datasheet:
DRAP127-3R3-R.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 8.54A 10.4 MOHM