Eaton - Electronics Division DRAP127-471-R
DRAP127-471-R
Part No.:
DRAP127-471-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
DRAP127-471-R.pdf
Description:
FIXED IND 470UH 827MA 1.1OHM SMD