Eaton - Electronics Division DRAP127-821-R
DRAP127-821-R
Part No.:
DRAP127-821-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
DRAP127-821-R.pdf
Description:
FIXED IND 820UH 637MA 1.85OHM SM