API Delevan Inc. ER1641-103JM
ER1641-103JM
Part No.:
ER1641-103JM
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
ER1641-103JM.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 220MA 1.62 OHM TH