API Delevan Inc. ER1641-822JR
ER1641-822JR
Part No.:
ER1641-822JR
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
ER1641-822JR.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32OHM TH