Eaton - Electronics Division HCF1007-2R2-R
HCF1007-2R2-R
Part No.:
HCF1007-2R2-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
HCF1007-2R2-R.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 10.7A 6.35 MOHM