Eaton - Electronics Division HCM1A2213V2-100-R
HCM1A2213V2-100-R
Part No.:
HCM1A2213V2-100-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
HCM1A2213V2-100-R.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 20A 4.1 MOHM SMD