Eaton - Electronics Division HCM1A2213V2-150-R
HCM1A2213V2-150-R
Part No.:
HCM1A2213V2-150-R
Datasheet:
HCM1A2213V2-150-R.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 17A 6 MOHM SMD