Eaton - Electronics Division HCM1A2213V2-1R0-R
HCM1A2213V2-1R0-R
Part No.:
HCM1A2213V2-1R0-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
HCM1A2213V2-1R0-R.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 50A 0.84 MOHM SMD