Eaton - Electronics Division HCM1A2213V2-220-R
HCM1A2213V2-220-R
Part No.:
HCM1A2213V2-220-R
Datasheet:
HCM1A2213V2-220-R.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 13.5A 10 MOHM SMD