Eaton - Electronics Division HCM1A2213V2-2R2-R
HCM1A2213V2-2R2-R
Part No.:
HCM1A2213V2-2R2-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
HCM1A2213V2-2R2-R.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 42.5A 1.25 MOHM