Eaton - Electronics Division HCM1A2213V2-330-R
HCM1A2213V2-330-R
Part No.:
HCM1A2213V2-330-R
Datasheet:
HCM1A2213V2-330-R.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 11A 15.5 MOHM SMD