Eaton - Electronics Division HCM1A2213V2-470-R
HCM1A2213V2-470-R
Part No.:
HCM1A2213V2-470-R
Datasheet:
HCM1A2213V2-470-R.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 10A 17.7 MOHM SMD